PRÍRODNÝ PRODUKT PRE ŽENY
S MENŠTRUAČNÝMI PROBLÉMAMI

Predmenštruačný syndróm, nepravidelný cyklus, dlhotrvajúca, slabá alebo bolestivá menštruácia. Majte svoj cyklus pod kontrolou a zvládnite viac.

Na pomoc prichádza
PERIOD BALANCE
V našom produkte sme spojili kombináciu účinných bylinných zložiek a vedecky overených faktov. Vytvorili sme efektívnu formulu, ktorou vám pomáhame nastoliť balans a pohodlie v rôznych fázach vášho cyklu. 

Pri čom vám PERIOD BALANCE pomôže?

PERIOD BALANCE bol vyvinutý ako výživový doplnok pre podporu žien pri akomkoľvek hormonálnom disbalanse súvisiacom s pravidelnosťou cyklu, menštruáciou alebo menopauzou. Pomáha najmä v nasledujúcich prípadoch:

  • Príznaky predmenštruačného syndrómu
  • Príznaky menopauzy
  • Nepravidelný cyklus
  • Časté zmeny nálad
  • Bolesť prsníkov
  • Únava a vyčerpanosť
  • Neodolateľná chuť na sladké
  • Slabá alebo dlho trvajúca menštruácia
  • Bolesť spodnej časti chrbta a brucha

Sme pyšní na to, čo o nás ženy hovoria.

Dostávame veľa pozitívnej energie a sme nadšení, že sa môžeme podeliť o niektoré skúsenosti našich spokojných zákazníčok.

Ste pripravená zabudnúť na svoje dni?

Nenechajte sa riadiť hormónmi a užívajte si bez ohľadu na ovuláciu, menštruáciu, či blížiacu sa menopauzu. Preto sme sa rozhodli podať pomocnú ruku vám, ženám, a nerozhoduje, či ste čerstvá teenagerka, alebo sa vaše plodné dni chýlia ku koncu. Každé obdobie v živote ženy je krásne a my chceme, aby ste si ho užili naplno. Prírodný výživový doplnok v kapsuliach sme vyvinuli pre ženy v každom veku. Iba dve kapsuly denne vám pomôžu užívať si svoj život bez obmedzení. Spravte niečo pre seba a doprajte svojmu telu rovnováhu pred a počas menštruácie.

Zloženie overené tradíciami

Alchemilka obyčajná

Alchemilla vulgaris

Rebríček obyčajný

Achillea millefolium

V. jahňací

V. agnus castus

Rozchodnica ružová

Rhodiola rosea

Vitamín B1

Tiamínhydrochlorid

Vitamín C

Askorban sodný

Bór

Kyselina boritá

Chróm

Pikolinát chromitý

Výživový doplnok vyrábame na Slovensku v certifikovanom závode s použitím etických a hygienických výrobných štandardov. Takto máme celý postup a kvalitu zloženia pod kontrolou. Môžete si byť 100 % istá, že každá kapsula obsahuje presne to, čo deklarujeme. Na výrobu našich produktov používame iba štandardizované extrakty s najlepšou vstrebateľnosťou, v bezpečných množstvách, pre podporu vášho intímneho zdravia a najlepší účinok.

ŽENSKÝ MAGAZÍN: NAJNOVŠIE ČLÁNKY ZO SVETA ŽENSKÉHO ZDRAVIA

Ostaňte v obraze a staňte sa expertkou na svoje dni. Naučte sa, ako si pomôcť v čase, keď cítite diskomfort a počúvajte signály svojho tela. Ukážeme vám, ako porozumieť procesom, ktoré sa dejú počas jednotlivých fáz menštruačného cyklu, ale aj obdobiach v živote ženy. Sledujte preto náš magazín.

HOVORIA O NÁS:

top fashion
schneider lekaren
adc ciselnik
menstruacny kalendar sk